Austenit – wyroby stalowe i tworzywa sztuczne

Dbamy o to, by w naszym asortymencie można było znaleźć materiały cechujące się wysokim poziomem solidności. Dlatego w ofercie dostępna jest stal nierdzewna i czarna oraz inne surowce znajdujące zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu – w tym tworzywa sztuczne i aluminium. Wykonuje się z nich rury, pręty, kształtowniki, profile zamknięte, blachy i inne praktyczne wyroby. Świadczymy również usługi związane z fachową obróbką stali nierdzewnej oraz zapewniamy możliwość skorzystania z intuicyjnego i prostego w obsłudze kalkulatora wag. Mamy więc pewność, że oferta Austenit Stal Handel Sp. z o. o. kompleksowo zaspokoi zróżnicowane wymagania klientów z różnych branż – zachęcamy do sprawdzenia szczegółów.

Pręty, blachy, rury i inne wyroby nierdzewne

Mając na uwadze zapotrzebowanie na wysokiej jakości elementy rozmaitych instalacji dla wielu branż, przykładamy dużą wagę do zróżnicowania naszego asortymentu. Można w nim znaleźć nie tylko rury, ale też nierdzewne pręty w różnych kształtach, profile zamknięte, blachy, a nawet elementy balustrad. Dzięki temu wybór odpowiednich wyrobów ze stali lub innych tworzyw do konkretnych zastosowań nie sprawi trudności. Bardzo dobre parametry techniczne umożliwiają wykorzystanie ich zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Oferta Austenit Stal Handel Sp. z o. o.

Oprócz sprzedaży gotowych do użytku artykułów możemy zaoferować także fachową obróbkę stali nierdzewnej. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne maszyny, dzięki czemu proces przebiega sprawnie i bezpiecznie, a efekt odznacza się wysokim stopniem solidności. Oferujemy profesjonalne szlifowanie prętów oraz rur okrągłych, a dodatkowo dysponujemy sprzętem umożliwiającym analizę składu materiałów.

Zapytania można składać przez specjalny formularz na naszej stronie. W przypadku zapotrzebowania na usługi firmy, która zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także obróbką stali nierdzewnej i wytwarzanych z niej artykułów – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji oraz ustalimy warunki współpracy.